Data dodania

20.01.2023
Szkolenia online dla naukowców i doktorantów

Biblioteka Politechniki Poznańskiej i firma Elsevier zapraszają na szkolenia online dla naukowców i doktorantów, które odbędą się w lutym i marcu na platformie Zoom.  

 

Mądry wybór czasopisma jako istotny składnik sukcesu autora 
16.02.2023, godz. 10.00-11.15

Odpowiedni wybór periodyku do publikacji własnego artykułu naukowego jest niezwykle istotną kwestią, dlatego podczas tego szkolenia skupimy się na metodach oceny czasopism oraz narzędziach, które mogą wspierać autorów w poszukiwaniu najlepszych tytułów oraz podejmowaniu trafnych decyzji.  

Rejestracja: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_Swz_ImfFQnKOR8lUY-WoBQ 
Szkolenie poprowadzi Paulina Milewska, Customer Consultant, Research Solutions Elsevier (p.milewska@elsevier.com) 

 

Jak rozpocząć przygodę z narzędziem SciVal 
9.03.2023, godzina 10.30-11:45 

SciVal to narzędzie umożliwiające szybką analizę danych bibliometrycznych pod różnymi kątami. Podczas warsztatu pokażemy w jaki sposób rozpocząć pracę z tym narzędziem, czego możemy się spodziewać oraz w jaki sposób zapanować na światem dostępnych metryk. Nasz warsztat będzie świetnym miejsce dla osób, które jeszcze nie korzystały z tego narzędzia jak i tych, które miały już okazję analizować dane i chciałby uporządkować lub powtórzyć podstawowe funkcjonalności SciVal’a. 

Rejestracja: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_Ijuaxd78QP6UskmOmw49CQ 
Szkolenie poprowadzi Bartłomiej Więckowski, Customer Consultant, Research Intelligence, Elsevier (b.wieckowski@elsevier.com) 

 

Informacje organizacyjne 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału oraz dostęp do nagrania webinarium.

PL